Jdi na obsah Jdi na menu
 


FLEXIJET3D-SCANNER pro 3D zaměření prostoru. STAIRCASE prostředek pro 2D šablony

FLEXIJET 3D a STAIRBOX/STAIRBOX 360°

logo.png

FLEXIJET 3D - Komplexní výrobek v několika variantách nabízí systém pro zaměření prostoru například za účelem zabudování schodiště, vestavby interiéru, odměření stavebních částí a prostor budov apod.

felxijet-2-new-2015.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komplexní řešení se sestává  z dálkového ovládání, stativu, motorového hlavy pohybu pro nastavení k odměřování, laserového odměřovacího zařízení, potřebného softwarového vybavení podle účelu. Díky kvalitnímu software získáváte - na rozdíl od některých konkurenčních systémů - ihned v průběhu měření konkrétní 3D realizaci odměřovaného prostoru pro další použití.

felxijet-new-2015.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Systém umožňuje výstup v různých datových formátech, která mohou následně  být použita v dalších software jako např. SEMA nebo COMPASS nebo TopSolid.

STAIRACASE / STAIRCASE 360°

Je jednoduché, praktické a rychlé zařízení pro odměřování situace do 2D křivek. Výstup s pomocí DXF konvertoru je pak umožněn výstup přímo do separátních souborů s jasnou odměřenou 2D konturou každého jednotlivého objektu - především tedy stavebních stupňů.

Systém komunikuje při odměřování s Vaším notebookem nebo laptopem do dodávaného software prostřednictvím Interface BlueTooth.

work2.png

 

 

 

 

 

stairbox.png

 

 

 

 

 

 

 

head1.png

 

 

 

head2.png

 

 

 

 

Toto zařízení nabízíme ve spolupráci se společností MARKON Germany